Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van ilyen kontaktlencse? (...

Van ilyen kontaktlencse? ( Lehet benne aludni rendszeresen, és nem kell állandóan kiszedni, )

Figyelt kérdés

Olyan lencsét keresek amiben benne lehet aludni, és hetente

kell cserélni. Előre is köszönöm



2014. máj. 16. 11:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és mennyire baj ha elég poros helyen tartoszkodom
2014. máj. 16. 11:16
 2/4 anonim ***** válasza:
tudtommal iolyen nincs, nem is lenne egészsges a szemnek. a por ne tesz jót, irritálhatja.
2014. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem Biofinity márkájú van, amit elméletileg nem kell kiszedni minden nap, ez egy hónapig hordható. Általában minden héten egyszer veszem ki, vagy esetleg ha bök akkor megtisztítom. Semmi bajom nincs tőle, pedig elég régóta kontaktlencsés vagyok. A por tényleg nem egészséges, mert ha alámegy és dörzsölöd akkor sérülést okoz a szaruhártyádon. Erről szerintem kérd ki szakértő véleményét.
2014. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen lencse van, de vizsgálat és illesztés nélkül nem tudhatjuk, melyik a neked való. Viszont én még nem találkoztam olyan szemésszel vagy optikussal, aki ajánlotta volna. Poros környezetben pedig abszolút kizártnak tartom ezt az opciót.
2014. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!