Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon hülye kérdés de tényleg...

Nagyon hülye kérdés de tényleg érdekel: Meg lehet változtatni a szem fehérjének a színét?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 01:50
1 2
 11/16 anonim válasza:
75%

http://www.youtube.com/watch?v=Yn8LGvOD1j8&NR=1


http://www.youtube.com/watch?v=0i3ecLvIa_8&feature=related


Itt vannak videók.. de szerintem marhára beteg dolog, amit ezek csinálnak. Szerintem egyszerű kontaktlencsével talán meg tudnád oldani a dolgot.. Nem biztos de próba szerencse.

2010. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Sztem ne festesd be a szemed, max vegyél kontaktlencsét pl innen: [link]

De te tudod ;)

2010. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi a tippet de én a szemem fehérjét szeretném befestetni amihez egy egész szemre kiterjedő kontakt lencse kéne ami meg sztem nincs. Tudom h hülyeség de akor is baromira tetszik. én is gondolkoztam vmi ki-be vehető akármin de azóta sem találtam semmi ilyesmit
2010. febr. 23. 22:38
 14/16 anonim ***** válasza:
én már láttam egészszemes kontaktlencsét! ha gondolod írj, és rákeresek!
2010. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Fú ha találnál nekem azt nagyon megköszönném én régóta keresek de semmit nem találtam még csak ami a retinát takarja el. De én ugye a szemem fehérjét szeretném megváltoztatni. Előre is nagyon köszi!! :)
2010. febr. 24. 17:31
 16/16 anonim ***** válasza:

Van olyan kontaktlencse ami a fehéret is takarja, külföldről talán rendelni is lehet. keress rá: "eye white contact lenses" vagy hasonló szavakkal a googleban.


De a szemed ne tetováltasd, gondolj bele, munkát nem találnál az életben sem ilyen szemekkel.

2010. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!