Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mért lehet ez, hogy oldjam meg?

Mért lehet ez, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Mikor felkeltem hajnalban nagyon szúrt a szemem nehéz volt pislognom jelenleg is nehéz de valamennyivel jobb , nem tudom mi lehet , hogy belement valami vagy fogalmam nincs. De elég kellemetlen kimostam meg hidegvizes ruhát is tartottam oda .

#szem #szemprobléma #valami be ment alá
2015. márc. 28. 02:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha akkor szúr, amikor behúnyod, és nem múlt el azóta, akkor menj el vele orvoshoz még ma, mert lehet, hogy van egy szaruhártya fertőzésed, amit azonnal kezelni kell (különben pár napon belül megvakulsz).
2015. márc. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kötőhártyagyulladásod lesz, vagy belső szemárpa, de szemszárazság esetén is lehet ilyen érzés, arra műkönny kell.
2015. márc. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Az volt a gond hogy ahol éppen vagyok (barátoméknál) allergiás vagyok a macskára és bement egy kis szőr a szemem alá de kimostam és már minden jó
2015. márc. 28. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!