Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lesz osztáky kirnádulásunk...

Lesz osztáky kirnádulásunk május 30-ikán de félek hogy akkor jön meg a menszeszem mert akkora várható! Mit tegyek ha pont akkor jön meg. Hogy tartasm maga mindig tisztán? És a fürdést hogy oldjam meg ha ott vannak a többiek? És a betét cserét? L/13

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem egy tiszta fiúosztályban vagy egyedüli lány, nem kell félned. Gondolom, a többi lánynak is meg szokott lenni havonta, így nem fognak szekálni. Betétcsere a wc-ben, és fürdés (tusolás) után. De ha strandra is mentek, akkor a lubickolásról le kell mondanod.
2010. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasznalj tampont.

Amugy, szerintem ez nem gond, hisz mind lanyok vagytok, es ez egy normalis dolog.

Vagy a "nagydolgod" sem fogod elvegezni? Kezeld lazan!


De, ha nem megoldhato, teszem azt, nincs zuhany, akkor vegyel torlokendot, es vigyel magaddal vizet.

Mi anno igy oldottuk meg, amikor olyan helyre mentunk, ahol nincs zuhany: vesztek asvanyvizet(valami olcsot), ket harom lany korbeall torulkezovel es ugy "zuhanyzol". Az uveg aljat elotte lyukasztgassatok ki(:


Jo szorakozast!(:

2010. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
FIGYELJ, MERT ÉRDEKES A SZTORI! Amikor nekem az első havim megjött, egyedül én voltam lány azon a kiránduláson. Épp a vonaton voltunk, hazafelé mentünk, amikor lerobbant a vonat a nagy pusztaságon, valahol az isten háta mögött. Akkor éreztem, h:"jaj, mindjárt"bepisilek"". elszaladtam a kocsi másik végére és hoppá!(igen) Hát, nem volt nálam TISZTASÁGI BETÉT, ezért majd 1 kiló budipapírt gyűrtem be a bugyogómba xD. Nagyon gáz volt, de hazaértem és ott már "elsősegélyben" részesültem. :)
2010. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké :)
2010. máj. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!