Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy vehetem ki a kontaktlencs...

Hogy vehetem ki a kontaktlencsémet úgy, hogy ne kelljen 2 újjal benyúlnom a szemembe?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
egy ujjal vedd ki akkor...
2015. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de hogy?

elmozdítom, mindig visszacsúszik :(

Azt hiszem lemondok a kontaktlencséről :(

2015. márc. 28. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
szemed belső sarka felé kell húzni
2015. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na, kiszedted?
2015. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Valahogy igen... csak bem húztam félre, a szaruhártyáról kaptam ki calahogy direkt... fáj is egy picit a szemem :(

Hétfőn megyek szemészetre további oktatásra

2015. márc. 29. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a szemedbe nyúlsz, az gáz.

Két ujjal megfogod a lencsét, kicsit összehúzod és kint van. Nem a szemedbe nyúlsz, hanem a lencsét fogod meg.

(10 éve vagyok k.lencsés)

2015. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a szemedbe kell nyúlni hanem a lencséhez és összecsípni. Ehhez két ujj kell. Eleinte tudom hogy nehéz, de kb 1-2 hét alatt megszokod és nem jelent többé gondot.
2015. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy úgy kell, csak 2 nap után még mindig nagy gondot, jelent, de próbálkozom még... Attól tartok mindig, hogy nehogy a lengye helyett a szemembe nyúljak, mert ugye nem igazán látom, hogy hol van ha közbe fel ius nézek
2015. márc. 29. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!