Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha egy VisionExpressben...

Ha egy VisionExpressben (szülővárosomban) veszek kontaktlencsét vizsgálat után, akkor egy teljesen másik VE üzletben (ahol egyetemre járok) is kaphatok lencsét, ha elfogy (ekkor már vizsgálat nélkül)?

Figyelt kérdés
Szóval benne vagyok a rendszerben vagy másik üzletben újra meg kell vizsgálni a szememet?

2015. márc. 29. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
én viszgálat után kaptam egy papírt amin rajta van a szemeim adatai, dioptria stb, ha ezt bemutatod máshol hogy neked ilyen lencse kel szerintem már tudnak is adni.
2015. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akárhol vehetsz kontaktlencsét, papír sem kell hozzá, csak bemész és veszel. Legjobban akkor jársz ha vizsgálat után a netről rendeled mindig. Olcsóbb és hamarabb meg is kapod házhoz mintha boltban rendelik meg neked.
2015. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet akárhol venni, a nagyobb optikákban csak vizsgálat után adnak.
2015. márc. 29. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérd el a szemed adatait! Ezután a netről tudsz a legolcsóbban rendelni, és ugyanazt fogod kapni.
2015. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Másik üzletben is látják a vizsgálati eredményeid, de simán adnak lencsét, bemondott adatokra is. Ettől független nem árr, ha fél évente megnézeted.
2015. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy netről olcsóbb, mert VE optikában adnak törzsvásárlói kártyát, ami 15% kedvezményre jogosít. Meg ha épp elfogy a lencsém, 3 nap, mire megjön a rendelés (minimum), míg az optikába csak beugrom és megveszem (persze, ha épp van).
2015. márc. 30. 00:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy a Vision Expressnél kellett mindig egy hetet várnom a lencsémre, sosem volt készleten ráadásul egy vagyon volt. Azóta a netről rendelek, 1-2 nap alatt itt van és fele annyiba kerül. Ezek az optikák csak pénznyelők.
2015. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, de szemvizsgálat szempontjából még mindig olcsóbb, mint sok szemorvos. VE-ben is orvos vizsgál és csak 5000 forint, ha nem ott veszed a lencsét. 1-2 évente pedig nem árt megnézetni.
2015. ápr. 3. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!