Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi okozhatja azt, hogy a jobb...

Mi okozhatja azt, hogy a jobb szemem előtt fekete pókhálószerű valamik úszkálnak? Különösen feltűnő és zavaró, ha világos felületet nézek: írás, olvasás, monitor.

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:

"Üvegtesti homály a neve. A szemben egy kocsonyás anyag található, ami az esetben összesűrűsödött. Ez árnyékképet vet a retinán keletkező képre. Így foltokat látsz, vagy mint az előttem szóló mesélte, hosszanti irányú "szálakat". 


Amit tehetsz, sok C-vitamint eszel, káposztát, persze csak ha az epéd bírja! Ezáltal felgyorsul az anyagcseréd, és gyorsabban kitisztulhat a szemedből a homály."

2015. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez van nekem is, de én csak ritkán látom. Szerintem valami nagyon apró, lehet sejtméretű kis valamik... csak azt tudom, hogy nekem ez már óvodás korom óta megvan és azóta ugyan ugy áll az az alakzat. A dr House-ban volt egy ilyen rész, hogy a gyerek látott valamiket ugyan így és valami kaland férgeg kerültek a szemürégbe. Kapot féreg írtót és helyrejött. Szerintem nekünk nem ez a bajunk, sőt. Meg kell szokni.
2015. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kalandféreg az olyasmi, mint a Bear Grylls?
2015. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukámnak volt ilyen. Lézerkezelést kapott rá és megszűnt neki.
2015. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezzel most menyj orvoshoz, ez nem fog csak ugy elmulni...

ez lehet akár retinaleválás is, az egyik tünete, a pókhálószerű látás

2015. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kalandféreg: nagy nőcsábász


Galambféreg: a turbékolóféreg félék családjából


Galangféreg: okj-s harang- és csengőüzemeltető

2017. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!