Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ti mire tippeltek? Mi lehet...

Attigerge kérdése:

Ti mire tippeltek? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mostanába nagyon homájosan látok és fáj a szemem. Utána néztem a szembetegségeknek és nem tudom egyszerüen mi lehet a bajom. Pl van ez a zöld hájog . Néztem a tüneteit és néha nekemis van hány ingerem meg ha számitogépezek körülütte ilyen fényes karikát látok. De viszont a szemem nem vörösödött el. Vagy azis lehet a baj h nagyon sokat gépezek és attol fáj a szemem ennek semmiköze nemvolt ehez meg van mikor ég és fáj nagyon fáradtnak érzem ti mire tippeltek? Mi lehet az oka?

2015. márc. 31. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a tünetek alapján zöldhályog pl. lehet. De miért nem mész el a szemészetre és vizsgáltatod ki magad?
2015. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számítógépezés közben sokkal kevesebbet pislogunk az ideálisnál, ezért kiszárad a szem, a legtöbb tünetedet ez okozhatja. Menj el szemészhez, és gépezz kevesebbet, ha meg tudod állni.
2015. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szemfájás a hosszantartó monitornézéstől van. Aki sokat számítógépezik, annak minden órában 10 percet pihentetnie kell a szemét. De legalább két óránként állj fel a géptől, és behunyt szemmel pihentesd a szemed.
2015. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van. Lehet kapni gyógyszertárban Visine száraz szemre szemcseppet, azt próbáld ki, lehet, hogy használna
2015. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. márc. 31. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!