Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vision Express-ben, Ofotértben...

Vision Express-ben, Ofotértben miért nincs csak lencsecserére akció? Optikust tudtok?

Figyelt kérdés
Ezen a két helyen szoktam venni a szemüvegem, de a mostani kerettel elégedett vagyok, csak a lencsét akarom kicseréltetni benne. De minden akció "csak komplett szemüveg vásárlásakor érvényes". Most komolyan, mindenki évente új szemüveget vesz? Kicsi optikákat nem ismerek, nem tudom, mennyire jók.

2015. ápr. 1. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát kevés logikával és élettapasztalattal belátható, hogy nekik nem az az érdekük, hogy neked jó legyen. :D Kis optikákban sem igen úszod meg olcsóbban, a lencsék árából ritkán engednek, mert azzal elég sok a macera, alapból drága, pontosan be kell csiszolni, egy használt keretbe pláne nehezebb ügy, mert a használattól már torzulhatott, stb. De megkérdezheted, milyen árakkal dolgoznak kb, azzal nem veszítesz semmit.
2015. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha még aktuális a dolog , igen a legtöbb akció komplett szemüveg vásárlásra vonatkozik, azonban a hozott keretbe történő lencsecserére igénybe tudod venni a törzsvásárlói 15% kedvezményt. :)
2015. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!