Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kettős képet látok, mi lehet...

Dr. Watson kérdése:

Kettős képet látok, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap buliban egy részeg csávó hadonászott mellettem, és elég erőteljesen arcon ütött, a balszemem alatti csontot találta el, ami miatt még az orrom bal oldala is fáj, és a bal szemem nem ad egybevágó képet a jobbal alkotott képpel, tehát a bal képem kicsit feljebb dől az eredeti képhez képest (180°os látásszög helyett csak 175° van kb.), és picit homályos is a bal szemem képe. A fejem búbja és hátulja is néha nyilal, nem tudom, ez a probléma agyi alapú lesz vagy szemi. Úgy érzem, hogy egy kicsit fel is tolódott a szemem az üregében, de egyáltalán nem nagy mértékben. Ha mozgatom a bal szemgolyóm, természetesen fáj belül. Valaki valami tanács, ötlet a PROBLÉMÁVAL kapcsolatban?

2015. ápr. 6. 06:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy agyrázkódásom volt? A látászavar, a hányinger és az aluszékonyság erre utalhat
2015. ápr. 6. 07:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el az ügyeletre, vagy hívj mentőt, lehet agyrázkódás, de más is.
2015. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták pihenjek és aludjak sokat, enyhe agyrázkódás. De ha nem javul pár napon belül akkor megyek a Honvéd Kórházba...
2015. ápr. 6. 08:16
 4/8 anonim válasza:
nekem enyhe agyrazkodassal masfel hetig kellett fekudnom es tadaaamm minden okes csak neha faj a fejem
2015. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

#4 vagyok

mit nem lehet csinalni?: - TV-t nezni, szamitogepezni,telefonozni stb. ..

-ugralni, futni, es egyaltalan mozogni ( csak fekudni es aludni) !!!!

-ha jarsz suliba, egytemre vagy valami ilyesmi akkor 1,5 hetig ne menj sehova max az orvoshoz, de ha nem tartod be az elobbieket akkor tovabb is tarhat a gyihyulas

Jobbulast kivanok :)

2015. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek :)

Már tudok fókuszálni, remélem holnapra teljesen ki is alszom :)

Esetleg jegeljem a szemem a pihenés mellett, vagy ez teljesen felesleges?

2015. ápr. 6. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne jegeld., megfázik a csont, csak pihenj.
2015. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam "igazi" orvosnál is, azt mondta valószínűleg blow out törésem van, de meg se hallgatta, hogy lehetséges-e az agyrázkódás, amikor elkezdtem sorolni az arra utaló tüneteket, gyakorlatilag elkussoltatott, hogy én ne kezdjem el elemezni magam...ez már a harmadik eset, hogy orvos nem hallgatja meg a saját diagnósisom, remélem, harmadszorra már az orvosnak lesz igaza...
2015. ápr. 8. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!