Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vannak itt kancsal lányok/fiúk?

Vannak itt kancsal lányok/fiúk?

Figyelt kérdés
Szeretnék valakivel beszélgetni kicsit, aki ugyan így él, inkább a lelki oldaláról. 17/L
2015. ápr. 14. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, 3 műtét ellenére. Nekem írhatsz nyugodtan, nem mondom, hogy 100%-ban megbékéltem vele, de egész jól "kigyógyultam belőle" lelkileg. :)
2015. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, 24 éves és nőnemű vagyok.
2015. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

100%-ban nem lett kikezelve kiskoromban. Állitólag gyakran kacsintok. :(( voltam szemüveget iratni de a bal szememre igazából semmi sem jó, optikában magától kérdezte a srác hogy nem-e volt kancsalság kiskoromban. Hát mondom de. Szóval így jártam. De ettől én elvagyok, írhatsz nekem nyugodtan de a lelki oldaláról én nem tudok beszámolót tartani, normálisan elem vele napjaimat.

25/N

2015. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én ismerkednék lányokkal :) irjatok :) Énis kancsal vagyok
2016. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is kancsal vagyok, és nem csak az esztétikai része zavar, hanem hogy csak az egyik szememmel látok, mondjuk engem piszkáltak is miatta, de annyira nem zavar csak néha, szemüveges vagyok, és nekem nem lett jobb tőle, kiskoromban pedig letakarták a jó szememet de azzal se lett jobb. 16/L
2016. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!