Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megtörténhet ez?

Megtörténhet ez?

Figyelt kérdés
Kicsit cikinek meg bolondnak érzem magam de azért félek tőle. Nagyon kellemetlen belegondolnom hogy ez esetleg megtörténhet. Ha egy durvább hullámvasútra felülök akkor nem fog kirepülni a szememből a kontaktlencse? Mármint arra gondolok h a szél kifújja vagy ilyesmi. Holnap megyünk külföldre vidámparkozni de félek kicsit.:/ Sokszor ültem már hullámvasúton de akkor kivettem a lencsét.

2015. máj. 12. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A lencse a szemedre tapad, magától és a széltől sem tud kiesni... nem is értem miért gondolod ezt. Esett már ki valaha is a lencséd? Mert én 10 éve hordok, és sose esett még ki, pedig ebben úszok, strandolok, hullámvasúton is ülök évente igencsak sokszor... sőt fejrefordulóson is ülök, imádom azokat. A lencse akkor is a szemre van tapadva és nem tud kiesni.
2015. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen azért félek mert már többször is kiesett. Pedig egy elég drága lecséről van szó de akkor is hetente legalább 1x kiesik.:/
2015. máj. 12. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kiesik akkor biztos hogy nem a szemedre való lencse, valószínűleg rossz a görbülete, menj be egy optikába, ahol még nem vizsgáltak és csináltass vizsgálatot.
2015. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul rosszabb helyeken hogy nem azt adják ami neked való, hanem azt ami jó drága... így megy az üzlet, lehet hogy egy olcsóbb lencse jobb lenne neked.
2015. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!