Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez megtörténhet?

Mester11 kérdése:

Ez megtörténhet?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok!

Körülbelül 3 hete dohányzok.Naponta úgy háromnegyed/egész dobozzal elszívok.Eleinte nem tüdőztem le de most már mindig letüdőzöm és miután elszívok egy szálat elkezdek szédülni.Nem is kicsit!Már három napja Pattintós Arany Marbit szívok.Úgy hallottam hogy ez inpotenciához vezet.Nagyon félek hogy inpotens leszek.A másik dolog amitől félek hogy nem nő tovább a péniszem.

Ez megtörténhet??



2015. márc. 1. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Megtörténhet, főleg ha 14 évesen kezdted. Lehet, hogy már 25-30 évesen utolér az impotencia.
2015. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rá is van írva dobozra, hogy impotenciát okoz. Állítólag volt, aki visszaadta, és olyat kért, amelyik halált ígért.
2015. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hála az égnek, legalább nem szaporodik, akinek ennyi esze van.
2015. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megörténhet igen
2015. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elmebeteg vagy, de ez ne riasszon vissza a dohányzástól, van pár jópár ilyen kretén haverod, majd támogatjátok egymást a kórházban. És igen ez így van, kyrva nehéz a szervezetet arra kényszeríteni, hogy a levegő helyett a füstöt szívja a tüdő. Kitartás, akaraterő, ezek kellenek a sikeres dohányzáshoz. Aztán mire sikerült a szervezeted rákényszeríteni és végre igazi felnőtt férfinak képzeled magad, jön majd a függőség és akkor leszel igazán szánalmas nyomorult. De mondom, ne add fel, ha az az álmod, hogy okádnivalóan bűzlő pofával és ruhában éled le az életed. És mindez nem is kerül sokba. De ha kis szerencséje lesz a társadalomnak, akkor még 20 évesen kipurcansz.
2015. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szamo77db ***** válasza:
Örökre dobd el azt az átkozott cigarettát! 3 hét után sikerülni fog, még nem vagy hozzászokva. Nem vagy nagyobb fiú azzal, hogy dohányzol, pláne 14 évesen. Még olvasni is szörnyű!
2015. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És a heti 5-6 ezer forintot a cigire valót honnan szerzed? Valamint a cigit ki veszi meg?
2015. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szüleimtől kérek pénzt!

Továbbá mást szoktam beküldeni..

Oda megyek a dohánybolthoz és valakihez oda megyek

2015. márc. 1. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szédülsz a cigitől, az azt jelenti nem jó a szervezetednek. Méregként hat rád. Nem mindenkinek okoz ilyen problémát. Van aki nem tudja a mérget feldolgozni, és tüdőrákot, stb. kap, és van aki elél vele számtalan évig.
2015. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen ezért hagyd abba.
2015. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!