Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2 év után mi okozhatja még a...

2 év után mi okozhatja még a szememben a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Egy ág megbökte a szemem.

A szaruhártya sérült. Kenőcs,szemcsepp. "rendbejött".

megin levált az akis darab. Ezt mondta a doki.

Rendejött.

Azót viszont rendszeretleül ugyan,de még most is érzem, néha. Jobbára reggel történik amikor hírtlen kinyitom a szem. Olyan, mint hamegint megszúrná az ág.

FÁJ. Annyira, hogy alig tudom kinyitani a szemem. Sőt nem is szoktam. Könnyezik és változó idő elteltével szépen lassan mind megy tovább.


Ez mitől lehet? Nem jött rendbe teljesen? Fantomfájdalom? :-)



2015. máj. 16. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy jártál-e szemésznél a mostani panasszal?(Mármint,hogy még mindig fennáll a szúró érzés..)

Mindenképp" menj el, a szem nagyon nehezen gyógyul, nehogy valami visszafordíthatatlan következménye legyen!

Lehet,hogy teljesen más az ok, pl. szemszárazság, allergia, de inkább nézesd meg!Viszont annyit érdemes,hogy műkönnyel megpróbálkozol. Ha enyhít a panaszodon - ez általában azonnal hat - akkor biztos nincs komolyabb gond.

2015. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még nem voltam,de tervben van.

Ébredésnél szokott csak jelentkezni.

A átásom ugyan olyan, mint előtte.

2016. jún. 23. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!