Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 1 napos kontaktlencsét hordhat...

1 napos kontaktlencsét hordhatom 2 napig?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Azért 1 napos mert egy napig használható, ne hordd 2 napig mert begyulladhat a szemed és az elég kellemetlen lesz.
2010. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát...én már hordtam egynapos lencsét két napig{többször is...}, és nem volt semmi komplikáció, este\reggel megtisztítottam ugyanúgy, folyadékba tettem, és kész. Tehát működni működik, de nem ajánlott, mert nem tudni, hogy kinek hogyan reagál mikor rá a szeme;nem véletlenól egy napos.
2010. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) már kipróbiztam és semmi változás:D ugyanolyan kényelmes volt:)
2010. febr. 28. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Akkor jó, nálam is teljesen ugyanolyan volt :D De 3-nál tovább már nem jó, mert elszakad\homályos lesz. Amikor ilyen egynaposom volt, akkor szinte mindig két napig használtam, néha három, és sosem volt baj vele :)


második

2010. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszy szépen:p

nagyon aranyos vagy:)

2010. márc. 1. 21:12
 6/10 issti ***** válasza:
87%
Szerintem ne kockáztass. Valószínű hogy van egy nagy adag üzleti érdek is benne, hogy több lencsét vegyél, de jobb ha nem nálad derül ki hogy mégsem. Lencsét cserélhetsz, szemet nem.
2010. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
52%
Attól, hogy egy napos lencse még lehet hordani 2 napig egyszer-egyszer. Én néha a havi kontaktlencsét használom egy-két héttel tovább. Persze ez attól is függ, hogy mennyit használtam hó közben.
2010. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, de ha előtte strandoltál vele akkor inkább dobd ki nehogy valamilyen fertőzésed legyen
2010. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oksaam : ) köszii.
2010. szept. 3. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szemorvos mondta, hogy az egynaposat 4 napig lehet használni, ha nem úszol benne vagy nem éri vmi baj. HA nem hiszed, akkor kérdezd meg ofotértba vagy orvostól.
2010. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!