Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Femto hd lezermutettel kapcsol...

Femto hd lezermutettel kapcsolatban jo lenne valaszokat kapni a tapasztalatokrol. Elegge felek az egesztol. Mar bejelentkeztem mutetre a Focus Medicalhoz. Milyen volt utana? Meddig? Barmilyen eszrevetel?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kár paráznod.


A feleségem is átesett látásjavító műtéten. Előtte napokig bújta a netet és csomó olyan blogot talált, ahol a pitsák napokig szenvedtek, otthon fetrengtek a besötétített szobában, szörpöt vedeltek, csokit zabáltak, stb.

(Egy-kettőt én is elolvastam, igazi hisztérikus jajveszékelés, semmi más.)

Nejem is rákészült, hogy majd jól naplót ír a szenvedéseiről, aztán nem lett belőle semmi, írt talán 8-10 sort, de inkább csak az "utókornak".


Fájdalom 0. Első nap kellemetlen, de nem annyira, hogy csak elfeküdj az ágyban és ne tégy semmit.

Felnőtt emberként ennél százszor rosszabb dolgot is el kell tudni viselni.


Egy szó, mint száz, kár aggódnod.


Katartikus élmény lehet rossz szem után élesen látni.

(Az én csajszim 7 dioptriáról jött le 0-ra, olyan a szeme, mint a sasé.)

2015. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Azota tulestem rajta es szerencsere siman ment minden eddig. A beverzes egy kicsit megremitett, de az ugyelet szerint mar ott volt, csak most latszik. :)
2015. máj. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!