Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem múlik el a szempirosság!?

Nem múlik el a szempirosság!?

Figyelt kérdés

néhány hete észrevettem, hogy pirosodik a szemem, rendszerint az egyik, és csak az egyik fele.kontaktlencsét hordok, így gondoltam hátha a szárazság miatt, elkezdtem műkönnyet használni, de csak rövid ideig, mert nem segített.. azután vettem visine szemcseppet és azzal próbálkoztam, kotaktlencsét nem hordtam. miután az se használt, orvossal irattam fel antibiotikumos szemcseppet, úgy használom ahogy eló van írva, már több napja és még mindig vissza-vissza pirosodik....:( mostmár kezdek eléggé aggódni.. mit lehet tenni?


köszönöm annak aki veszi a fáradtságot hogy válaszoljon!!!



2015. jún. 1. 21:24
 1/3 anonim válasza:
orvossal megnézetni.
2015. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de orvos aztán mit tud mondani ha ránéz egy vörös szemre? ő is csak antibiotikumot írna fel...
2015. jún. 1. 21:38
 3/3 mi lenne ***** válasza:
Én is használtam a Visint régen. Egyre gyakrabban kellett a végén csepegtetni. Ugyanis hamarabb száradt ki. A reklám csak a gyártónak jó. A felhasználónak nem. Ezért maradtam az régi receptnél. Krumpli reszelve, géz közé rakom és hagyom a szemem 15-20 percig. A krumpli ne legyen vegyszeres.
2015. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!