Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A FELSŐ szemhéjamon van egy...

A FELSŐ szemhéjamon van egy belső árpám. Kaptam rá kenőcsöt. Hogyan/hol kenjem be?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Kívülre hozzászorítasz a szemhéjadhoz egy fülpiszkát, majd a szempillát rácsavarva "feltekered" ugyanazzal a kézzel, annyira, hogy be tudd kenni. A másik kézzel. Ha csinálod, rá fogsz jönni, hogyan megy.
2015. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leírás szerint.

A fülpiszkálót nem ajánlom. Nem steril és szösz is kerülhet a szemedbe róla, ami aztán végképp nem segítene.

Általában úgy kell, hogy x mennyiséget kenj az ALSÓ szemhéjad belső felére, csukd be és mozgasd a szemed ("nézz" jobbra-balre, fel-le...) meg kívülről tapogasd kicsit az ujjaiddal, így jut mindenhova.

2015. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A leírásban csak az alsó szemhéjhoz írja, hogy oda hogyan is kell. De ezt gondoltam magamtól is, az nem szerepelt, hogy a felső szemhéjamhoz, hogyan is. De köszi még1xer, a második választ fogadom meg inkább, mert alapból érzékeny nekem ez a szemtéma, és nem szívesen "hajtom" fel. :)
2015. jún. 4. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!