Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szeretnék a neten kontaklencsé...

Szeretnék a neten kontaklencsét vásárolni ebbe kéne a segitség milyet érdemes?

Figyelt kérdés

átmérő 14.50

görbület 8.60

dioptria -3.50


2015. jún. 7. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Csak olyat, amilyet már viseltél és bevált.

Személyes tapasztalat nélkül nem érdemes semmit venni a neten, mert ha nem jó, nem veszik azt már vissza.

Szalonban kapsz próbalencsét.

2015. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Bármelyiket megrendelheted, ami tetszik, ha ezek az adatok megvannak. Amit én nagyon szerettem: FreshLook, Acuvue márkák. Most ColorVue babaszem lencsét használok. Amúgy attól függ, mennyit akarsz rá költeni, nekem a havi lencsék jöttek be. Lencsefolyadékok közül az EyeContact Pure volt jó mindegyikhez.
2015. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Én addig nem javaslom a használatát, amíg nem tudod leírni a nevét hiba nélkül.
2015. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. hülyeséget ír, attól hogy van 3 adat még nem biztos hogy a lencse jó lesz a szemére... mert mindegyik anyaga és összetétele más, és nem mindenki szeme bírja mindegyiket. Olyat szabad csak rendelni ami bevált, optikában adnak próbalencsét. Olcsóbb mint megrendelni egy dobozzal aztán ha nem jó kidobni...
2015. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!