Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsal szemműtétről tapasztal...

Kancsal szemműtétről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kiskoromban műtöttrk, kb 3° maradt. Nem olyan feltűnő, ha kipihenem magam nem lehet észrevenni, esetleg kontaktlencsében picit. Akinek mostanában műtötték mesélne róla? Hogy zajlott, mennyibe került, utána mikortól élhetted a megszokott módon életed?
2015. jún. 7. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
A 3°-ra nem fognak megműteni... menj el egy szemészhez, és nézesd meg vele.:) Nekem télen volt műtéten, eléggé kancsal voltam, és szerencsére nagyon jó munkát végzett a doktornő. Ingyenes volt. Egyik nap befeküdtem, másnap megműtöttek, és a műtét utáni nap hazamehettem. 2 hónapig vörös volt a szemem ( van akinek hamarabb elmúlik),cseppentenem kellett bele sokat, és nem emelhettem, fizikai munkát nem végezhettem, illetve nem volt szabad, hogy belemenjen a víz.
2015. jún. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!