Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ti hogy vettétek észre hogy...

Ti hogy vettétek észre hogy szemüveg kell?

Figyelt kérdés
Nekem orvosi vizsgálaton derült ki hogy szemüveg kell.Észre se vettem hogy rossz a szemem,pedig -2 és -2.5 kell.Nektek milyen volt?

2015. jún. 8. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a suliba derült ki hogy nem látom a táblát. Húztam halasztották míg végül -3,5 dioptriára romlott
2015. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcadikban orvosi vizsgálaton. Betűket kellett volna olvasni én meg kb semmit nem láttam és elkezdtem véletlenszerűen számokat sorolni :D
2015. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hónapokon át folyamatosan fájt a fejem (eddig tartott eljutni az optikába), meg nem tudtam elolvasni a bkv kijelzőjét. Igaz, hogy csak -0,5-ös szemüveg kell, mégis mindig megérzem, ha egy kis ideig nem hordom, újra fáj a fejem.
2015. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
majdnam mindenkinek orvosin derülki.nekem is.
2015. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem láttam suliban a táblát. -2.25-ös mindkét szemem, kontaktlencsém lett. A szemüveget sose venném fel.
2015. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor a kirakaton át fáradtam be a hentesüzletbe 2 könyvért.
2015. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vezetés közben, ha fasor mellett mentem el. megfájdult a fejem. Nem tudtam mitől jön ez elő és elmeséltem egy barátomnak is. Ő meg rögtön rávágta, hogy ez szemészeti probléma. Így is volt...
2015. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!