Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nap (szem) szemüveg kínából?

Nap (szem) szemüveg kínából?

Figyelt kérdés

[link]

Itt egy napszem-szemüveg szerintetek jó lehet? kb 3e és minuszos...


Itthon kb 50e egy ilyen...

Nektek mi a vélemenyetek?

Illetve kínába is ugyan az a rendszer mint itt ugye, (nekem most -2,5 kéne, csak ne hogy az ottani rendszer szerint az minusz 3 nak felelne meg)



2015. jún. 21. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Internetről kínai dioptriás szemüveget? Soha, ez az én véleményem. Ennyi pénzből itt is kapsz ilyet optikában, azzal tisztában vagy, ugye?
2015. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mármint nem 10 dolcsiért nyilván, hanem kicsit többért.


Neked nem gyanús amúgy a dioptriás szemüveg 2000 ft-ért? Feltennéd a szemedre, úgy, hogy nem neked készült?

2015. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem rendelnék. Különösen napszemüveget nem! A szemed egészségével, épségével ne játssz! Hivatalos kereskedőhöz menj vásárolni, ahol biztosan rajta van a napszemüvegen a UV-szűrő. Ellenkező esetben még nagyobb kárt csinálsz, mivel a szűrő nélküli szemüvegben a kitágult pupillába dől bele a káros UV-sugárzás. Ez nem játék!
2015. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Ennyi pénzből itt is kapsz ilyet optikában, azzal tisztában vagy, ugye?"

Napszem-szemüveget itthon nem kapsz még 10ezerért sem...

2015. jún. 21. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Az valami gagyi, ha ilyen olcsó, én biztosan nem rendelnék onnan, hanem itt vennék inkább kicsit drágábbért, a szemmel nem szabad játszani.
2015. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát... nem tudom, annyira azért ne legyél fillérb*szó, hogy kínai neten rendelős dioptriás cuccot rendelsz. A szemüveg gyógyászati segédeszköznek minősül, ilyet nem veszünk csak úgy, mint egy pólót, vagy nyakláncot. A szemed világáról van szó, az nem játék.

Nekem a Válság szemüvegdiszkontban kínálták 11ért, mondjuk én fényre sötétedő szemüveget csináltattam a végén, és nagyon elégedett voltam.

2015. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem teszel a normál, dioptriás szemüvegre csíptethetős napszemüveg-feltétet?
2015. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7#micsodát ?
2015. jún. 25. 14:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Optikában árulják, szemüvegre csíptethető, a szemüvegeddel megegyező alakú színezett lencse.

Ilyen:

[link]


Az orrnyeregnél kell rácsíptetni a dioptriás szemüvegedre. Ez tényleg olcsó megoldás!

2015. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!