Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van már 2-3 kisebb karc...

Miért van már 2-3 kisebb karc az 1-2 hetes szemüvegen?

Figyelt kérdés
kb 1-2 hete van meg, és eddig nagyon vigyáztam rá ilyen mikroszálas törlőkendővel törölgettem ha poros, vagy maszatos lett de fénybe tartva átnézve rajta már látok több kisebb karcot elég idegesítő mert nem volt egy olcsó dolog....

2015. jún. 21. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom az ofotértben csináltattad te is, mint én.
2015. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te magad karistoltad össze. A por a legjobb csiszolóanyag.
2015. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
opticone-nál csináltattam, akkor mivel kéne nedves szemüvegtisztító kendővel ? mit javasoltok ?
2015. jún. 21. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
műanyag, amúgy csak és kizárólag nedvesen takarítsd!
2015. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lencséve lefelé ne tedd le! A szemüveg tokot is nézd meg, hogy milyen belül?
2015. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mielőtt a tisztítókendővel letisztítom, ráspiccelek tiszta vizet a virágpermezetőből, így nem lesz karcos.
2015. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van rajta karcálló bevonat?

És igen, ott rontottad el, hogy ha poros lett, megtörölted. Az tökéletes módszer csiszoláshoz. Nyilván egy-egy porszem miatt nem fogja az ember lemosni a lencsét és idővel úgyis lesznek rajta mikrokarcok, úgyhogy annyira ne bosszankodj, ez elkerülhetetlen volt.

2015. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csináltattam azóta újat és ott mondták hogy a port le kell öblíteni vízzel aztán mikroszálas kendővel + szemüvegtisztító sprayel kell áttörölni (óvatosan nem rányomva)
2016. júl. 23. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!