Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaklencse semmiképp se...

A kontaklencse semmiképp se korrigálja a kancsalságot?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom szemüveges vagyok...most viszont meguntam, viszont utánaolvastam és sok helyen írják a kancsalságot nem korrigálja... teljesen összetörtem, mert teljesen beleéltem magam, mert új külsőt akarok,ráadásul igy műszempillát se tudok felrakatni, mert még ha szempillaspirált használok,akkor is túl hosszú a pilla és akadozik a szemüvegen. Semmiképp se kérdezzek meg optikust, esetleg szemész orvost ?

20/L


2015. jún. 25. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A kontaktlencse nem befolyásolja a két szem koordinációját, így nem, nem segít a kancsalságon.


Viszont semmi nem gátol meg benne hogy megkérdezz egy optikust a boltban, vagy egy szemészt a rendelőben - ingyen van, miért ne kérdeznéd?


Amúgy a kontaklencse drága mulatság ám, mert folyton ki kell dobni. Nagyjából olyan mint a szemenként fóliázott ribizli.

2015. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia 2 fajta kancsalság van az egyiket javítja a kontaklencse is a másikat nem . Mindenképpen kérdezz meg egy optikust ő jobban tudja. És ha nem még mindig ott a műtét. :)
2015. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!