Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse vásárlása netről?

Kontaktlencse vásárlása netről?

Figyelt kérdés
Eddig az Ofotértben vásároltam lencsét, ami 3x1 havi lencse 9000 Ft-ért, de a lencsék minden nap csak 8 órát lehetnek bent. Szeretnék rendelni olyan lencsét, ami egész nap bent lehet és árban is megfelelő. (A folyadékot továbbra is az Ofotértben venném majd meg.)

2015. jún. 30. 08:30
 1/7 A kérdező kommentje:
És a kérdésem így az lenne, hogy tudnátok írni megbízható vásárlási helyet a neten?
2015. jún. 30. 08:32
 2/7 A kérdező kommentje:

Jobb: -2,50

Bal: -2,25

Görbület: 8.7

Illetve a mostani lencsém átmérője 14.5 mm.

Ezek alapján a Frequency 55 Aspheric-et néztem, aminek átmérője 14.4 mm. Ez a 0.1 milliméteres eltérés nem okoz gondot, ugye?

2015. jún. 30. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak olyat vegyél a neten, ami már bevált. Újhoz mindig személyes vizsgálat, próbalencse, optomerista kell.
2015. júl. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha ugyanaz az összetétele és a görbülete is, akkor is?
2015. júl. 2. 07:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Számít a görbület, nekem sem jó ha már 0.1-el is eltér kiesik a szememből, sőt akkor sem jó ha a lencse anyaga más mint a jelenlegi. Ez is számít. Persze van akinek több mindent is bír a szeme, de előre nem tudhatod, lehet hogy megrendeled aztán dobhatod ki mert nem jó. Jártam így kétszer is.

Mondjuk leginkább pont a folyadékon lehet spórolni, mert a Rossmannos 900 ft-os elég 3 hónapra és ugyanolyan mint az Ofotértes drágák.

2015. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De csak az átmérője kisebb 0,1 mm-rel, a görbület megegyezik.
2015. aug. 5. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
A lencsek.hu oldalt nézd meg, a legjobb ár alapján én eddig nem csalódtam. Ill az Árgép kiad még két oldalt ahol még tőlük is olcsóbb de nem nagyon találtam infókat róluk, szlovák vagy szlovén, nem emlékszem de Mo-n is van székhelyük.
2015. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!