Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van egy szemüvegem, eleinte...

Van egy szemüvegem, eleinte teljesen jól láttam 2-3 méterről a TV-t de 2 hét után ugyan onnan már a TV-n a TV újságban már alig látom, mi a probléma?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Elkényelmesedett a szemüvegtől a szemed.
2015. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ellustultak a szemizmok. Szemtréningre van szükséged.
2015. júl. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már régebbi a szemüveged, akkor lehet erősebb lencse kell, menj el a szemészetre mielőbb, főleg ha nemrég kaptad a szemüveget.
2015. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy ezalatt a 2 hét alatt hozzászoktál ahhoz, hogy jól látsz és most döbbentél rá, hogy mennyire rosszul láttál előtte. Mielőtt megkaptam a szemüvegemet én is azt hittem, hogy jól látok, de amikor néhány napig hordtam kiderült, hogy amit én jó látásnak hittem, az csak illúzió volt.
2015. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én úgy értem, hogy szemüvegben láttam 2-3 méterről és most ugyan onnan szemüvegben nem látom rendesen
2015. júl. 2. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ellustult a szemed

én néha leveszem pár órára a szemüvegemet otthon vagy szemtornázok, illetve naponta pár óráig kontaktlencsét is hordok

nekem így nem romlik a szemem és nem is lustul el:)

2015. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
Haladéktalanul keress fel egy szemorvost és kérj szemfenék vizsgálatot majd utána jöhet a dioptria újbóli meghatározása külön a jobb és a bal szemre. Akkor jöhet szóba egy másik szemüveg csináltatása.
2015. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég furcsa, menj orvoshoz. Látszerészként mondom.
2015. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!