Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap reggel egy méhe megcsíp...

Tegnap reggel egy méhe megcsípett a szemem alatt közvetlenül ma reggelre szinte ugy bedagadt hogy alig látok hogy lehet levinni a duzzanatot?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 08:54
 1/7 anonim válasza:
Ez elég veszélyesnek hangzik, inkább menj orvoshoz! Ha szükséges, ott kapsz egy injekciót amitől elmúlik.
2015. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:
Ez normális reakció. Kalciummal segíthetsz rajta, de magától is lemegy pár nap alatt. Én méhészcsaládban nőttem fel, tapasztalatból beszélek :D
2015. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen én is méhész családbol vagyok, és nagyon be tud dagadni sajnos napok kellenek mig lelappad, kendd fenistil géllel.

Calciumot mondja mindenki de az allergias reakcio leküzdésében semmi szerepe, de nem árt.

2015. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2015. júl. 13. 13:12
 5/7 anonim válasza:
Szia! Igen persze ahogy ajánlani szokták a borogatást ecettel, mert én is igy szoktam ha ugy van. De nellé ihatsz kálcium tablettás vizet. De a biztonság kedvéért menj el orvoshoz :) Jobbulást!!
2015. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 acelsziv ***** válasza:
5: az ecet egy célból kell. A szúráskor kiszakadó méregzacskó mellett erős feromonfelhő van, ami tájékoztatja a többieket, hogy: "ide kell szúrni" Tehát az ecettel elnyomod ezt a feromont. Amit érdemes tenni, hogy jól megkaparod a szúrás után, hogy lekapard a méregzacskót és ezzel csökkentsd a bejutó méreg mennyiségét.
2015. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagymát tegyél rá! Én is tapasztalatból beszélek, én is méhészek között élek.
2015. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!