Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem miatt szédülés?

Szem miatt szédülés?

Figyelt kérdés
Egy hete szédülök, olyan kóválygósan. Hirtelen egyik napról a másikra jött, azt nem tudom fül-orr-gégészetre vagy szemészetre menjek előbb, szem miatt kialakulhat ilyen hirtelen szédülés?

2015. júl. 19. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Orr-fül-gégére nem kell időpont, már holnap is elmehetsz. A szemészetre vagy 3 hetet kell várnod, bár ha odamész, mert nem tudsz dolgozni vagy tanulni, vagy csak létezni, akkor ott is soron kívül fogadnak.
2015. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben megtudtam a helyszínen, hogy szemészetre időpont kell (mikor legutóbb voltam, még nem kellett).
2015. júl. 21. 11:18
 3/3 anonim válasza:
Igen a szemészetre időpont kell de szerintem ha odamész a bejelentkező ablakhoz ahol az időpontot adják és mondod fáj a szemed szédülsz esetleg be van gyulladva nem kell napokat heteket várni a szemészetre meg kell hogy vizsgáljanak.Én már voltam így.
2015. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!