Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen érzés a kontaktlencse...

Milyen érzés a kontaktlencse használata?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a szemüvegeket volt már kettő is de mindig elferdítem őket valahogy meg nem vigyázok rá mert nem szeretem és a szemem meg egyre rosszabb. A bal szemem minden évben romlik egy egészet már olyan homályosan látok hogy csoda meg nem vakulok de nem akarok szemüveget mert utálom. Viszont a szemgolyós golgoktól irtózom azért kérdezem hogy milyen érzés kontaktlencsét használni meg mik kellenek hozzá szemcsepp ilyesmik meg hogy kell kivenni betenni.

2015. júl. 21. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Kontaktlencsét hordok 25 éve. Ha megszokod, semmit sem érzel. Kell hozzá egy jó szemész, aki megfelelőt felír, aztán a lencse típusától függ, milyen ápolást igényel. Kellene tárolófolyadékok és tárolóedény, de vannak lencsék, amelyekhez kellhet fehérjeoldó vagy más szer is. Olyan is van, ami napi viselésű, és semmi sem kell, mert naponta kidobod. Ha száraz a szemed, kellhet műkönny, de nekem elég jó a lencsém, és csak nagyon ritkán szárad ki, télen száraz levegőben főleg.
2015. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Másfél éve hordok nagyon jó, nem érzel semmit és olyan mint ha nem is lenne semmi a szemedben és jól látsz
2015. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!