Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kórház vagy privát szemorvos?

Kórház vagy privát szemorvos?

Figyelt kérdés

A Kórházi(ingyenes) szemész vizsgálat ugyan azt tudja nyújtani mint egy privát szakember?


Melyikhez menjek?

A kórházi vizsgálat is megbízható vagy csak még jobban elrontják a szememet.



2015. júl. 28. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én évek óta az SZTK-ba járok és mindig szakszerűen elláttak, és alaposan megvizsgáltak.
2015. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ mi a bajod, de hát tudod, a kórházi amolyan futószalagos, aztán történnek olyan dolgok, mint pl nekem, hogy kitaláltak 3 D-s szemüveget, hogy az nekem nagyon kell az amúgy műszeresen mért 0,25-ös szemeimre, szóval ... ismerős nélkül én biztos nem mennék oda. persze ez igaz a többire is, nem csak a szemészetre, de sztem sok jót ne várj. ha komolyabb gondod van, tuti magánhoz mennék.
2015. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És mindig privátban járok. Fogorvos, fülész, szemész, meg ha nemi probléma van. Ezek mind olyanok ami magán rendelésben jobb.
2015. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen oké a kórházi, igaz én a SOTE szemklinikára járok, az elég híres a jó dokikról :D
2015. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, azok nem rosszak tényleg, bár a pénzéhségüknek ott sincs határa sajnos ...
2015. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Priváthoz járok, 5 ezer forint alkalmanként, nem halok bele. Mindent megnéz alaposan, fél órát szán egy betegre kb.
2015. júl. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő jó, csak kórháziban általában sokkal később kapni időpontot.
2015. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!