Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tegyek ezt már nem lehet...

Mit tegyek ezt már nem lehet kibírni?

Figyelt kérdés
Már 2 és fél napja állatira fáj a szemem még viszket is és be is van dagadva.Már korábban is volt ilyen de az csak valami allergia volt és miután kiöblítettem hideg vízzel vagy egy hidegvizes zsebkendőt rajtahagytam néhány percig mindíg leapadt a duzzanat és a viszketés is elmúlt,de most már kezdek megijedni mert ennyi ideig még sosem volt ilyen állapotban...már mindent megpróbáltam kiöblögettem vizes zsepivel belül is egy kicsit megtörölgettem hátha belement valami de ez sem segített a műkönnyet ezerrel nyomatom vele az szerencsére segít valamennyit de még mindíg nagyon fáj és be is van gyulladva amennyit csak lehet pihentetem de már nagyon félek hogy valami komoly baj van ...mit tegyek? menjek el orvoshoz?tud valamit csinálni ilyen estben?esetleg valami jó szemcseppet ajánlanátok?egyáltalán mi lehet az oka hogy annak hogy ìgy be van gyulladva és ennyi ideig?ha ez számít szoktam sminkelni de csak szempillaspirálozni és volt már hogy jó durván belement de miután kiöblítettem sosem volt baja tőle...

2015. júl. 28. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kötőhártya gyulladás, doki tud rá adni antibiotikumos szemcseppet.
2015. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!
2015. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan menj el a szemészetre, mert lehet, hogy megnövekedett a szemnyomásod és ez azonnali beavatkozást igényel!
2015. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmennék én de anyám nem képes elvinni mert azt hiszi h csak úgy mondom...-.-"""de ma már sírtam is emiatt mert az egyik szememben a fekete rész már sokkal nagyobb mint a másikban és fáj is :'(((
2015. júl. 28. 19:56
 5/7 Hajú Kék válasza:

Mi az, hogy "anyám nem képes elvinni"?!?!? Hány éves vagy?

Ha 14 elmúltál, a háziorvoshoz már egyedül is elmehetsz (személyit vinni!), ő is írhat fel elsőre szemcseppet, vagy ad beutalót szemészetre.

Nem szabad a szemmel játszani, egyelőre ne sminkelj! Itt a víz, meg a műkönnyek (az is csak sós víz) nem segítenek!!!

2015. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát azt hitte hogy rájátszok vagy én nem tudom azért nem akart elvinni mert amíg nem látja addig nem képes elhinni de amikor már az egyik pupillám nagyobb volt mint a másik akkor elvitt az orvos felírt egy antibiotikumos szemcseppet de mivel addig lett halasztgatva a dolog hogy akkor már alíg viszketett így nem váltottuk ki nagyon örültem is hogy jobban lettem megnyugodtam mert az orvos azt mondta h csak valamit beledörgöltem vagy belement valami egy pár napig teljesen rendben volt aztán a héten megint elkezdett viszketni na most már kiváltottuk a szemcseppet használom rendszeresen de még most is érzem hogy valami nincs vele rendben hamarabb elfárad szárazabb mint a másik egészséges szemem nemtudom mi lesz de már nagyon kivagyok miatta am anya azt is mondja h azért mert túl sokat tv-zek ez lehetséges hogy ilyesmit okoz?
2015. aug. 4. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
hanyag diszno anyad van sajnos. ez szerintem egy elsulyosbodott kotohartya gyulladas. a szemfestest egyenlore mellozd foleg a spiralt. egyebkent van egy rossz hirem. a kotohartyagyulladast ha egyszer megkaptad utana nagyon konnyen ismetlodhet az eset kisebb irritacio eseten is. jo lenne ha hasznalsz szemspiralt akkor ne valami gagyi vacakot hanem vegyel olyat amit foleg termeszetes anyagokbol allitottak elo es feltetlenul olyan legyen amiben nincs semmifele illatosito. az is fontos hogy vizallo legyen magyarul ha megnedvesedik akkor ne a szemedbe oldodhasson bele.
2015. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!