Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemárpa mikortól igényel...

Szemárpa mikortól igényel orvosi segítséget és mit lehet vele elötte tenni?

Figyelt kérdés
nekem most már egy ideje van.magától el szokott múlni eddig kb 3-4szer találkoztam már vele életemben.most viszont ha erősebben összezárom a szemhéjam vagy hozzáérek akkor fáj.nagyobb is mint régebben szoktak lenni.mit csináljak vele? na most azt ne mondjátok hogy ilyen olyan kenőcs meg ez az. nincs itthon semmi ami jó rá és pénz sincs rá.a patikus meg nem ad a két szép szememért semmit.
2015. júl. 30. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, hagyni kell beérni és akkor szemészet. Nekem megműtötték, nyugi nem fájt cseppet sem. :) szinte minden háztartásban van kamilla, azzal tudod lemosogatni, segít az is.
2015. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha lehet nem szeretném műtetni. eddig is elmúlt magától.csak ez kicsit aggaszt mert eléggé durva azokhoz képest.honnna tudom egyáltalán mikor érett be?
2015. júl. 30. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha ennyire csúnya azzal orvoshoz kellene menni. Ha jégárpa, akkor megnyitja vagy kiműti, a sima árpát nem nagyon piszkálják. De mindkét esetben fel fog írni krémet, azért azt az 1-2 ezret próbáld összeszedni valahonnan.

Borogatni szokás egyébként, sima meleg vízzel esetleg kamillával (ha korábban volt vele bajod vagy pollenallergiás vagy, akkor hanyagold). De ha 1-2 nap alatt nincs javulás, akkor meg kéne nézetni inkább.

2015. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kamilla volt itthon most azt használom.igen nyilván ha nem javul akkor orvos lesz de az a végső eset nálam.elötte a házipraktika.háziorvoshoz kell ezzel menni?
2015. júl. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!