Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Azt mondták az orvosok "még...

Azt mondták az orvosok "még kinőhetem" a szemüveget. Télleg?

Figyelt kérdés

zöld hályogos a szemem ... ez akkor derült ki mikor az oviból elküldtek a szemészetre mert " nagyok a szemeim" akkor mondták hogy ez van cseppenteni kell minden este és szemüveget kell hordanom....de ezt már kb. 7-8 éve mondták... azóta minden 3. hónapban mehetek ellenőrzésre és félévente látótérre...

kinőhetem a semüveget????


2010. márc. 7. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ha az orvos azt mondta akkor valószínűleg így is van, vagy te jobban hiszel azoknak akik itt írogatnak?
2010. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy az orvos akihez jártam felmondott vagy mit csinált na mind1 átkerültem máshoz és meg nem mond semmit... ezért érdekel...
2010. márc. 7. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
A szemüvegedet nem a zöldhályog miatt hordod. A zöldhályog ellenőrzése egész életre szól.Az, hogy kinőheted-e a szemüvegedet, az attól függ, hogy milyen típusú szemüveget viselsz. Rövidlátó, távollátó, cylinderes? Az orvos biztosan fog válaszolni, ha megkérdezed.
2010. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 5 évesen szemüveget kellett hordanom mind2 szemem 2,5 volt 5 évig használtam és 1,5 volt mind2 aztán 15 éves koromig nem használtam és elmentem megnézetni hogy kell e szemüveg és az egyik szemem teljes jó lett a másik pedig 0,25-ös szóval azóta sincs szemüvegem úgyhogy úgymondd én kinőttem am a zöldhályognak a szemüveghez nincs köze (legalábbis én úgy tom ) am plusszos vagy minuszos a szemed mert ha +os csak akkor javulhat
2010. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!