Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A napi és havi lencséket ti...

A napi és havi lencséket ti le szoktátok öblíteni folyadékkal mikor kiveszitek steril kis tartóból? Benne van valami folyadékban sóoldat vagy mit olvastam.

Figyelt kérdés

Én mindig leöblítem de hallottam hogy többen nem, ill napi lencsén gondolkodom hogy vennék így nem lenne szükséges a folyadék sem emiatt?


Tehát a fő kérdés, ami folyadékban gyárilag vannak a lencsék, jó-e a szemnek vagy inkább ártó? Tudom hogy steril meg minden.



2015. aug. 6. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell leöblíteni, napi lencséhez pedig nem kell folyadék
2015. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma voltam szemészeten. Rákérdeztem.

TILOS abból a folyadékból a szembe tenni, az a folyadék amiben van a lencsének jó, de a szemnek nem, Le kell öblíteni lencse folyadékkal. A napi lencsét elfelejtettem megkérdezni de biztosan arra is vonatkozik.

2015. aug. 7. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

jó hülye szemészed van, javaslom, hogy keress egy értelmeset!


szerinted, mi baja lehet egy steril sóoldattól a szemednek? mert abban csücsül a lencse..

2015. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lehet tőle a szemednek, ha káros lenne nem abban lenne a lencse sem...
2015. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inkább öblítem, eddig is így csináltam. Ráadásul ahogy vesszük ki rámehet ez-az hiába tiszta a kezünk. Jobb felfrissíteni rendes friss folyadékkal.
2015. aug. 7. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!