Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kötőhártya-gyulladás, már...

Kötőhártya-gyulladás, már elkezdtem gyógyulni vagy súlyosbodott az állapotom?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja van kötőhártya-gyulladásom, reggelre bedagad a szemem de napközben már nem jellemző. Tegnap este nagyon váladékozott a szemem és reggelre nem tudtam kinyitni. Ez így volt tegnap is egész nap, viszont ma már nemigazán jellemző a váladékozás inkább csak nagyon piros és olyan érzés mintha kilenne száradva. Orvoshoz nem tudok menni csak hétfőn. Már kezd gyógyulni, vagy súlyosbodott, esetleg kötőhártya vérzésem van? Kamillateával borogatom és kenőcsöt is kaptam rá. Mikorra várható hogy meggyógyul? Előre is köszönöm a válaszokat! :))

2015. aug. 16. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A kamillateás borogatás esetenként csak még jobban izgatja az amúgy is gyulladt szemet. A kötőhártya-gyulladás fertőző betegség, mindent le kellene fertőtleníteni, amit megfogtál, mert visszafertőzöd magad és a körülötted lévőket is. Minél hamarabb menj ügyeletre!
2015. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hidegvizes kozmetikai pamacsot szoktam ilyenkor a csukott szemeimre tenni, az csillapítja a gyulladást, holnap reggel menj el a szemészetre és kapsz szemcseppet ami hamar helyrehozza.
2015. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönööööm, csütörtökre megis gyógyultam:DD
2015. aug. 24. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!