Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontakt lencse jobb a sima...

A kontakt lencse jobb a sima keretes szemuvegnél?

Figyelt kérdés

zavaro a kontakt lencse?

kéne szemuveg de nem akarok kereteset. mi a tapalasztalatok a kontakt lencsérol?


2010. márc. 9. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sza*r.
2010. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát nézd írok pro és kontra:a lencse praktikus,tudsz vele sportolni,kényelmes,észrevehetetlen,nem lesz maszatos,nem kell törölgetni,nem tud eltörni,sérülni,karcolódni.Viszont baromi drága szerintem,én legutóbb kis híján 50 000-et fizettem fél évi lencsémért.Aztán van,akinek nem bírja a szeme,könnyezhetsz tőle,nem egyszer volt már kötőhártya gyulladásom tőle,nem nagyon szabad sminkelni,mindig pontosan számon kell tartani,mikor cserélted,nem szabad túlhordani,stb...De összességében én még mindig a lencsére szavazok.
2010. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 20 éve van lencsém. Nem mondom, hogy tökéletes megoldás, de én meg a szemüveget rühellem. Vezetni nem szeretek benne, mert holttere van. A lencse azért nem olyan drága, én spec. tovább hordom, mint a javasolt idő, de még soha nem volt gondom vele. Gondolom ez is szemtől függ. Persze volt olyan, hogy leesett a szőnyegre, kerestem is egy darabig. Szemüveggel ez ugye nem történik meg. Én nappalra a lencsét hordom, otthonra, estére meg szemüveget, hogy pihenjen a szemem. Igen, mondjuk nyitott szemmel úszni lencsében nem ajánlott, de szemüvegben sem lehet. Szóval sztem embere válogatja.
2010. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szemüveggel kezdtem, de utáltam mindig is mert állandóan tisztítani kellett, meg nyomta az orrom és nem volt előnyös, aztán pár hónapja kontaktlencsés vagyok és imádom. Nincs vele gond, el is felejtem hogy a szememen van, jól látok, nincsenek keretek. Szerintem nem drága, nekem havi 5000 ft a színes, ennyit megér, gyönyörű világoskék ráadásul. Cseppet sem zavaró.
2010. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utcsó!

Meg tudnád mondani,hol veszed?Csak mert én 10*annyit fizetek fél évre és még csak nem is színes...:(

2010. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt szoktam rendelni, biztosan magyar webshopban is lehet kapni, ha nem akkor +postaköltség, de az nem olyan sok.

A lencse nem olyan színű mint a képeken egyébként, hanem sokkal szebb.

2010. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek!
2010. márc. 10. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!