Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Javulhat a szemem, ha a...

Javulhat a szemem, ha a számítógépezéstől romlott el?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban (6-8. osztály) nagyon sokat gépezteztem,főleg számítógépes játékokkal játszottam.Emiatt ment tönktre.Most -3.5 ös szemüveget hordok.

2015. aug. 20. 20:14
 1/2 PPeePPiiTTaa ***** válasza:
Ez már nem fog javulni egy darabig(40 éves kor után a - os dioptrák egy kicsit javulnak)! sőt ha nem vigyázol rosszabb is lesz! Szerintem tölts kevesebb időt gép előtt és inkább menj ki szabadba és nézzél távolra, ha ez nem, akkor pedig mindenképpen szemüveg és olyan amin van antireflex réteg. Későbbiek folyamán ha zavar a szemüveg(sport, vagy akármi) akkor pedig kontaktlencse.
2015. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
-3,5 ? Akkor az magától is romlott (volna). Számítógépezéssel max -1 körülit romlik.
2015. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!