Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -2-es dipotriás szemüvegemet...

-2-es dipotriás szemüvegemet felpróbálta a 8 éves unokahúgom és azt mondta, hogy sokkal tisztábban lát benne. Szerintetek kéne neki szemüveg? 16/L

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el a szemorvoshoz, az majd megmondja.
2015. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ja, 16 évesen én vigyem el a szemorvoshoz???? persze....

a szülei dolga majd mondom nekik. na de hogy én vigyem el... ennél azért értelmesebb válaszra számítottam.

2015. aug. 24. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:

boztos hogy kell... ha tisztábban lát akkor kell... ha valakinek nem kell szemüveg és fel veszi akkor homályosabban lát meg furán...

szüleid vigyék el és meg kell nézettetni... ha lehetőségetek van rá négéssétek meg ithol a szemét... és külföldön nézgétek meg hogy menyi a szemüveg... mondjuk csak azért nem éri meg ki menni... de ha vásároltok vagy valami ugy már igen... mert ami itt magyarba 45-60ezer...

ukránba például a legdrágább keret fényresötédedő müanyag lencsével 20ezer körül van kompletten...

2015. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miert én az én szuleim vigyek el az unokahugomat a szemészetre??? Külföldről biztos nem fognak venni ugy fel se tudja próbálni. Gondolom nem arra gondtoltal h csak egy szemuvegert menjenek ki külföldre mert ki az a hulye aki ezert kimegy egy vadidegen orszagba
2015. aug. 27. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

bocsi ugy olvastam a hugodrol van szó... am meg lepődnél hányan járnak ki külföldre... olcsóbb a benzin... olcsóbb a ruha... meg pl amilyen ruhát ukránba meg veszel olyat itt egy magyar lányon se fogsz látni... max hasonlót... ott nem tömegesen gyártják le... mért ne tudná fel próbálni?? ezt csak ugy lehet ha meg tehetitek hogy egy napot rá szánni és ki menni... ha közel laktok hozzá akkor még jobban meg éri... akár több 1pezer forintot spórolhattok... pl akár be is lehet vásárolni... majonéz cukor... csak itthon ilyen drága az élet...

és azt meg sugom hogy én is szemüveges vagyok... nagyon drága nekem a szemüveg... mert cylinderes szemüveg kell... ami plusz kiadás... itt magyarba 70-80ezer forintért csináltatnak egy olyan szemüveget ami ukránba 20esetleg 30ezer forint... a fényre sötétedős a legdrágább kerettel... de akár 5-6ezerét is lehet kapni...

2015. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jo es abenzin oda vissza??? Az nem szamit?
2015. aug. 27. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom hány km re laktok a határhoz... de ha teszem fel anyi benzin van a tankba hogy ki érjetek vele... teli tankoltok meg 10litert el hoztok akkor igen csak jók vagytok mert sokkal olcsóbb... a pia is... pl magyarba a jim beam whiski 5000ft... kint 2500-3000 18év fölött fejenként egy litert alkoholt át lehet hozni... plusz anyi sört amenyit nem szégyeltek... mert az nem minősül alkoholnak... ha nem is isszátok de kis haszonnal tul adtok rajta az is valami...

vagy ha valaki dohányzik a családba 500forint kint a marbolo... de emelett a kóla is sokkal olcsóbb... meg tényleg minden... ezt ti is csak ugy tudnátok meg ha ki mennétek... sokan 100-120km is kocsikáznak azért hogy ki menjenek... és csak a benzin kutig mennek... és ugy is meg éri...

2015. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat messze lakunk. Szolnok megyebe
2015. aug. 27. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!