Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A havi kontaktlencset a...

A havi kontaktlencset a felbontastol egy honapig lehet hordani vagy kb 30 napig (megszakitasokkal)?

Figyelt kérdés
Pl hetvegere nem teszem be, csak hetkoznap 3-4x. Akkor is valtani kell egy honap utan? Vagy szamoljam h hany napot hordtam (kb 30 hordasig) es igy hordhatom masfel honapig is?
2015. aug. 30. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
30 nap felbontás után
2015. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Két hónapig is lehet hordani egy lencsét. Amúgy végleges megszabadulás a lencsétől, szemüvegtől:


http://www.youtube.com/watch?v=uuKB7yZrzTo

2015. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

30 nap lejárati időn belül (ami a dobozra van írva), számolni kell, nekem mindkét orvos ezt mondta akinél voltam.

Én csak hétvégén hordok lencsét és nekem is havi van. Igaz, mást nem is bír a szemem.

2015. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PPeePPiiTTaa ***** válasza:

Felbontástól 30 nap. Ha ritkán használsz lencsét, szerintem árban jobban megérné, ha napi lencsére váltanál át, meg az egyik válaszoló is.


A másik kedves válaszoló aki beírta a 60 napot: remélem 60 napig használsz egyet, és remélem eddig volt olyan szerencséd hogy semmi bajod nem lett, de másnak baromságot ne ajánl. Egy dolog hogy te kockáztatod a szemed egészségét, de másnak ilyet ne javasolj!

2015. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 3. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!