Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől és mikor repedt el a...

Mitől és mikor repedt el a kontaktlencsém?

Figyelt kérdés

Szombat este beraktam a kontaktlencsém, majd elmentünk a haverokkal a városba sétálni, majd beültünk meccset nézni egy kocsmába. A bal szememben lévő hamar kényelmetlenné vált, párszor dörzsölgettem a szemem (főleg a balt) egy kicsit, mert még annyira nem vagyok hozzászokva a lencséhez, egy hete hordom őket. Egy idő után pedig éreztem, hogy a bal sehogy sem akar jobb lenni.


Majd otthon, kivettem a bal szememből, és el volt repedve... A jobbal nem volt semmi baj.


Mikor és mitől szakadt el? Kivételnél vagy berakáskor cseszhettem el valamit? Vagy inkább dörzsölgetni nem kellett volna?



2015. szept. 14. 18:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként Biofinity havi lencséről van szó (lágy lencse), orvos írta fel
2015. szept. 14. 18:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a tárolóba kevés folyadékot tettél és kiszáradt?
2015. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem ajánlatos dörzsölgetni a szemedet,ha benn van a lencse,nem tesz neki jót. Viszont a kérdésedre konkrét választ nem tudok,mivel csak egy hete hordos,nem kéne ilyen legyen. Nekem akkor szakadt el,amikor már túlhordtam,máskor soha.
2015. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.: az lehet, ugyanis elég spórolósan használtam eddig a folyadékot


2.: ha használok mellé szemcseppet is, kevésbé fogja irritálni?

2015. szept. 14. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
a rossmannban olcsó nagyon a folyadék, ott vegyed.
2015. szept. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem érzed kényelmesnek a lencsét berakásnál, akkor sose fogod megszokni...kérj másik típusból próbalencsét!
2015. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!