Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akinek volt szemtengelyferdülé...

Akinek volt szemtengelyferdülés elleni műtétje mennyibe került, hogyan zajlott az egész?

Figyelt kérdés
Nekem kb. 4 éves koromtól szemüveget kellett hordanom egészen 10 évig, utána már csak olvasó szemüveget kaptam, de nem használom már azt se, mert nem látok benne. Megjavult a szemem, teljesen jól látok szerencsére, de sajnos borzasztóan zavar, hogy a bal szememmel kicsit kancsalítok, nem olyan vészes leginkább, akkor ha fáradt vagyok. De pl. selfiet készítek, akkor látom a képeken, hogy látszik. Kiskoromba rengeteget csúfoltak, középiskolába is beszóltak. Önbizalmam = 0-val. Papámnak, anyukámnak, húgomnak és nekem is szemtengelyferdülése van. Tesóm és anyum ráadásul tompa látó is. Sajnos örökletes, remélem ha lesz gyerekem ő nem örökölné már, ne szenvedjen ennyit ez miatt. De ha az is lenne, tuti minél hamarabb műttetném meg neki, ha kell és persze ragasztanám, mert nekem anno nem volt leragasztva, csak nagyon keveset. Fogalmam sincs, hogy mennyi lehet egy ilyen műtét, tb esetleg állná, megműtenék e, érne e valamit a műtét és hogy hogyan is zajlana.
2015. szept. 28. 16:49
 1/1 anonim válasza:
10.000.000Ft mert nem tudják eladni ezeket a dolgokat mert olyan mint ha ráfinganának a szemedre és otthagynának.
2015. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!