Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalság és kontaktlencse?

Kancsalság és kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Már több mint 20 éve hordok szemüveget és iszonyatosan zavar már, az a jó benne, hogy legalább a kancsalság esztétikailag szemüvegben nem látszik így a minden napjaimat nem korlátozza. Viszont váltanék kontaktlencsére. Van rá meg oldás, hogy olyan kontaktlencse legyen ami esztétikailag is jól tartja a szemet?
2015. okt. 2. 23:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Edit: Olyanok írjanak akiknek hasonló problémájuk van vagy tapasztalatuk ebben a témában. Akinek nincs ilyen betegsége problémája az inkább hanyagolja, mert nem tudja milyen.
2015. okt. 2. 23:16
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah, de máshol meg azt olvastam, hogy esztétikailag nem használ. Korrigációra lehet arra érti, hogy látsz és nem középre húzza.
2015. okt. 2. 23:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem az a fontos, hogy esztétikailag rendben legyen. Látni már úgysem fogok szemüveg vagy ilyenek nélkül jól sohasem, anno elbasz*ták ..
2015. okt. 2. 23:46
 5/5 A kérdező kommentje:
rere. Tökéletes esztétikai szempontból a kontaktlencse. Simán hordható kancsalság mellet. Ha orvos azt mondja nem, akkor is. Nekem ezt mondta, és meg mondtam, hogy még is ki akarom próbálni. És minden jó. Nem is zavar, nem is érzem, látok is, és esztétikailag is középen van a szemem. :)
2016. márc. 10. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!