Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Külföldről rendelt kontaktlenc...

Külföldről rendelt kontaktlencse ilyen sokára éerkezne meg?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz második hete, hogy voltam szemésznél és megrendelték a kontaktlencsét. Aztmondták, hogy ha nincs az országban ekkora diptria, akkor lehet külföldről kell megrendelni (egyik -10 másik -14). Tényleg ennyi ideig tartana mire megérkezik? Már picit idegesítő.. Nem akarom az optikát se zaklatni, aztmondták hívnak ha megérkezik... Pedig már jó lenne tudni egy árat, stb.. Ez a próa lencse lesz még csak, vajon azt is ki kell fizetni?

2015. szept. 25. 10:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok elírásért, telefonról nehéz visszaolvasni. Értelmes válaszokat, ha kérhetem.
2015. szept. 25. 10:41
 2/3 A kérdező kommentje:
SZTORNÓ, ma hívtak hogy megérkezett
2015. szept. 25. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a sima -2-es lencse is 2 hét alatt jött csak meg. Pedig azt tuti nem külföldről küldték. Azóta is inkább magamnak rendelem, úgy itt van 1-2 nap alatt. :)
2015. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!