Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Gáz hogyha a több mp alatt...

Gáz hogyha a több mp alatt fókuszál a szemem?

Figyelt kérdés
A bal szemem mostanában kezd romlani. Bár még messziről is el tudok olvasni szinte bármit mert a jobb szemem kisegít.. De mikor olvasok vagy telefonozok utána kell vagy 3mp hogy élesedjen a látásom. Régebben egyből éles volt. Ezen segítene egy szemüveg? Abban sem vagyok biztos hogy a bal szememre kéne mert annyira nem zavaros.

2015. okt. 3. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
kormeid felett nem szakadozik fel csikokban a bor?nem latsz foltokat?kormeiden nincs feher folt?
2015. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyikem jellemző. A borom sűrűn felszakad De a többi nem igazan
2015. okt. 3. 22:06
 3/5 A kérdező kommentje:
De Hülye vagyok mert néha van hogy azzal a fehér folttal szórakozok. Mármint egy szokott lenni nagyon ritkán és az is olyan halvány hogy szinte eszre se veszem és kiskorom óta látok ilyen pici átlátszó kicsit elmosódott valamiket mintha kosz lenne benne. Bár az lehet hogy normális de mivel ezek sose voltak zavaróak nem tűnt fel. Ez mit jelenthet?
2015. okt. 3. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz... de orvoshoz elmehetnél
2015. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.a foltok nem problemak,mindenki latja oket,viszont A-vitamin hianyod van valoszinuleg.keress egy taplalek kiegeszitot.
2015. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!