Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak, használjak,...

Mit csináljak, használjak, hogy a szemem körül elmúljon a vörösség, égető érzés?

Figyelt kérdés

Szabadúszóként és andorid játékfejlesztőként dolgozom,így van,hogy napi 10-14 órát töltök monitor előtt.

Valószínűleg ez miatt ilyen a szemem. Próbáltam már "visine fáradt szemre" szemcseppet de attól meg olyan volt mintha sírtam volna.Bár néha alapból is annyira piros mintha sírás után lennék.

Hogyha nem vagyok gép előtt és bárhova megyek akkor se nagyon múlik el a pirosság,ami elég gáz.

Valaki tudna valami jó módszert,eszközt amivel csökkenthető a vörösség,viszkető,égető érzés?

Köszönöm!



2015. nov. 4. 18:15
 1/1 Amarok Tonrar ***** válasza:
Több és hosszabb szünet a 14 órás monitorbámulásban és kamillás borogatás. Ha a körülményeken nem változtatsz, ne számíts javulásra, de komolyabb problémád lehet belőle.
2015. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!