Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van rá esély, hogy javítani...

Van rá esély, hogy javítani tudjak a látásomon? (Lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és kb 9 éves korom óta vagyok szemüveges. Most mindkét szemem kettes, de valószínűleg erősebb szemüveg kellene. Gyűlölök szemüvegesnek lenni, pedig egyébként jól áll, csak utálom azt a tudatot, hogy szemüveg nélkül szinte életképtelen lennék, és nagyon zavar, hogy ilyen rosszul látok. Viszont nemrég hallottam valami olyasmit, hogy szemtornával lehetne javítani a látáson. Szerintetek ha ennyire rossz a szemem, van rá esély, hogy tudjak rajta javítani? És ha igen, akkor hogy, milyen gyakorlatokkal?

2015. nov. 7. 16:47
 1/3 anonim válasza:
Ne utald, hogy szemuveges vagy. Keveset ulj elektronikai dolgok elott, hiszen azok ronthatjak. A szemtorna is jo lehet, de azzal nagy eredmenyt nem hiszem, hogy el lehet erni. Ha elmulsz 18 eves vannak lezeres megoldasok, amik segithetnek. Orulj, hogy nem rosszabb a szemed. Edesanyamnak +10es a szemuvege, a testveremnek +5os es sokkal fiatalabb mint te, ugyhogy aterzem a helyzeted.
2015. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Nekem +2-es szemüveg kellett volna 1 évvel ezelőtt de szemtornával és egészséges étkezéssel elértem hogy +0,2-es legyen és ahoz már tényleg nem kell szemüveg. Itt egy link egy könyvhöz a könyvhöz. olvasd el szigoruan szemüveg nálkül és hasznosítsd azokat a tippeket amit az író ajánl. Régi könyv de ingyenes és hasznos.


LINK: [link]

2015. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek :

A családomban én vagyok az egyedüli akinek nincs szüksége szemüvegre,pedig több órát töltök gép előtt naponta.

A szemtornáról csak interneten hallottam,de a második válaszoló sorai magukért beszélnek.

Amúgy én is hallottam valami hasonlót,hogy azért erőltetik a szemüveges dolgot,mert így pénzt lehet lehúzni az emberekről,míg a tornagyakorlatok még az interneten is ingyen továbbadhatóak.

És többen is beszámoltak arról,hogy a szemüveg használata után tovább romlott a szemük,mert az ellustítja azt.Én erről nem tudok sokat csak olvasva,de egy próbát biztosan megér.

2015. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!