Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi baja lehet mégis a szememnek?

Mi baja lehet mégis a szememnek?

Figyelt kérdés
A következő probléma van a szememmel: szellemfoltosan látok, ilyen körvonalát látom a dolgoknak. Hogy értsétek: van egy embléma, egy írás a tévében, és többszörösen látom, így mintha síkban eltolnák felfelé, 3x látom kb. Ugyanazt az írást vagy emblémát, de főleg sötétben van ez, de már világosban is előjön, és nagyon zavar. Van szemüvegem, de már az elején sem korrigálta, csak egy kis mértékben ezt a problémámat. Orvosnak pedig hiába mondtam, hogy ez a problémám van, amikor visszamentem kontrollra, de meg sem vizsgált, csak mondta, hogy hordjam továbbra is a szemüvegemet, még nem szokt meg a szemem.. Nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, mivel már másfél éve szemüveges vagyok, 2014. Március 15.-e óta.

2015. nov. 8. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet, de menj másik orvoshoz. Lehet agyi daganat, szklerózis multiplex előjele is a kettős látás, úgyhogy normális orvossal vizsgáltasd ki magad.
2015. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy agyi daganat lenne, kivel nem kettőt látok, hanem sötétben tolódnak az írások felfelé.. Nem rendes krttős látás ez.
2015. nov. 8. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:

ha az orvos lesem sz-a-r akkor keress másikat.


ha daganat akkor be is perelheted az elsőt amiért nem vizsgáltaki a problémád.


nem akarlak rémisztgetni,de lehet agy-baj. mert nekem ilyen problémám nem volt,szemcsinél,és a szüleimnek sem.

2015. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ez a problémám a szemüvegessé válásommal egyidőben jelentkezett.. Most hogy nincs szemüvegem rosszabodott csak.. De létezik, hogy semmilyen más problémám nincs már 1,5 éve?
2015. nov. 10. 14:50
 5/5 mi lenne ***** válasza:
tapasztalat: a dokid sztem nem jó szemüveget írt föl. mindenképpen én egy másikhoz mennék, sőt harmadikhoz is. nekem a 3. jött be aki rendesen megvizsgált, eltalálta a nekem való szemüveget. mondok 1 konkrét példát. az egyik doki -multilencsém van- 2-4.5-öset írt föl, a másik, durva, 4-7,5-öst, a harmadik, 2,5-4,5 et volt a jó. igaz ez több évvel ezelőtt történt, de megtörtént.
2016. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!