Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt mégis hogyan kezeljem?...

Ezt mégis hogyan kezeljem? Nem hittem a saját szememnek! Mit érdemel a lányom?

Figyelt kérdés
Ma délutános voltam. Délután a lányom egyedül volt itthon. Délután 4 körül felhívtam, hogy megtalálta-e az ebédet a sütőben, meg hogy finom volt-e. Még minden rendben volt vele. Aztán este nyolckor felhívott aludhat-e ott egy barátnőjénél, én végül belementem, ha tényleg nem zavar. El is ment a barátnőjéhez. Műszak után hazaértem és a következő látvány tárult elém a hálószobánkban: Összetúrva a takaró, a párnák ledobálva a földre... nem akartam elhinni, hogy így összetúrta az ágyat. Mikor a takarót igazgattam nem hittem el amit látok... Egy spermafoltnak kinéző folt éktelenkedett a takarón. Persze egyből szennyesbe vágtam... Átnézem a kukákat, persze a kisasszonynak sosem jut eszébe a szemétkivitel, csak pont most! Azonnal felhívtam, de a drágaság nem vette fel a telefonját. Mi legyen a következmény ha hazaér??? Még csak 14 éves! és nem is tudtam, hogy barátja lenne! Egyáltalán nem néztem volna ki ezt belőle... hatalmasat csalódtam...
2012. okt. 29. 22:54
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
100%
Húha,ez így első,második,harmadik nekifutásra is durva.Először is szerintem kérdezd meg tőle,hogy kivel feküdt le,(ha lefeküdt)védekeztek-e?Ne legyél agresszív,mert el fog tőled távolodni.Menjetek el nőgyógyászhoz mindenképp!
2012. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%
Így van, csinálj belőle problémát, hurcold meg, és akkor majd jó lesz. Azt kell vele megbeszélni, hogy hogyan kell felelősen bánni ezzel a dologgal. Érzelmileg meg praktikusan. Lehet hogy nem szerencsés 14 évesen kezdeni, de nem is tragédia
2012. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg, hogy mégis mit csinált a hálószobában, majd mutasd meg neki a takarót. Kérdezd meg, hogy kivel feküdt le, és hogy legalább védekeztek-e. Ha nem, akkor sürgősen vidd orvoshoz, csak aztán jöjjön a leb.aszás.
2012. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is a legjobb, amit tehetsz, hogy higgadtan rákérdezel a fontos dolgokra – együtt vannak-e, lefeküdtek-e, ugye védekeztek, és ugye legalább nem akarata ellen történt – és normálisan beszélgetni vele. Ha leszidod, megbünteted, az nem használ, csak nem fog semmit elmondani később se. Biztos sokkoló volt ez egy gyereknek hitt lányról (főleg ennyire fiatalon), úgy látszik már van szexuális érdeklődése (remélhetőleg nemcsak a fiúnak volt), fontos a jó viszony, hogy ne legyenek bajok később sem. Persze nem kell titkolni, hogy megdöbbentél, és rákérdezhetsz, miért nem mondta el, miért fél tőled, a lényeg a higgadtság, hogy később se legyen bizalmatlan.

Tényleg korai 14 évesen, de előfordul, ez egyénenként változik, remélem felelősséggel csinálja, és ha esetlek lefeküdtek akkor védekezik. Van ilyen, egy régi barátnőm 13 évesen már szexelt, normális nő lett belőle. (Velem 17 évesen történt először bármi, és 23 évesen az első aktus, és én is normális vagyok. Szóval ha nem történik baj, nem ezen fog múlni a későbbi fejlődése.)

2012. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%

Figyi,ha az eszébe jutott,h a szemetet kivigye,szerinted az ágyat úgy hagyta volna?Szerintem nem lenne ennyire amatőr(én nem lettem volna..)

Lehet,h semmiféle spermafolt,csak épp az ágyatokban kajált vagy ilyesmi...

Ha hazaér,tök nyugodtan,nem a dühtől tajtékozva jegyezd meg,h nem volt szép,ahogyan az ágyatokat hagyta..Te meg figyeld a reakcióját..

2012. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy szexelt.
2012. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%
Holnap mindenképp írd meg, hogy mi volt a magyarázata!
2012. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy spermafolt?
2012. okt. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül beszélgetni kell vele. Támadni nem érdemes, mert ha eddig nem mesélte el, mi történik vele, támadás után már biztosan nem fogja. Mondd, hogy látod, hogy egyre érettebb és most már ideje beszélgetnetek, mint nő a nővel, hogy is kell kezelni ezeket a dolgokat. És próbálj barátnő lenni egy picit, akkor talán elmeséli, mi folyik itt! Ne akadj ki, bár megértelek, hogy sokkolt, de tudnod kell, hogy mi megy végbe vele, benne, különben nem tudsz neki segíteni. EZért mindkettőtök és a kapcsolatotok érdekében, barátian közelíts!
2012. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
na mi lett?
2012. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!