Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bausch&Lomb Soflens59 - hez...

Bausch&Lomb Soflens59 - hez milyen szemcsepp - lencse frissítő ajánlott úgy hogy a lencse is bent marad? Ki mit használ? Nem keverném más márkával így csak B&L érdekelne.

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:

A tisztító folyadék gondolom alkalmatlan erre? 1-1 csepp. Végülis ez a folyadék a lencsével belekerül a szembe is, a lencsét felfrissitené nem ha a szememben lévő lencsére cseppentenék?


Ha nem, akkor ezeket találtam még bár nem tudom mi a különbség:


Bausch&Lomb - ARTELAC CL szemcsepp


vagy ez, ezt csak linkelni tudom, a csomagolása pont mint a renu folyadéké így biztosan jó a soflens 59-hez is:


[link]


Esetleg más?


Van a bausch lomb vidisic szem gél,de azt csak lencse berakása előtt lehet használni. Így az kilőve.

2015. nov. 20. 20:34
 2/4 A kérdező kommentje:

még ezt is találtam, kicsit borsos az ára, főleg ha azt nézzük hogy ezeket általában pár hétig lehet használni utána kuka.


[link]

2015. nov. 20. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:

tisztító folyadék is jó

amúgy a systane ultra szemcsepp, ami jó kontaktlencséhez is és tényleg jó is

2015. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek hasznos lesz, most olvasom:


ARTELAC CL műkönny - NEM HASZNÁLHATÓ LÁGY KONTAKTLENCSÉHEZ!

Csak keményhez, azt pedig manapság gondolom alig hasynál valaki...

2015. nov. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!