Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ugye nem szükséges műtét? Mi...

Ugye nem szükséges műtét? Mi lehet a legrosszabb?

Figyelt kérdés
Tegnap ahogy festettem magam a szemembe folyt a szemfesték. Benne a szemembe vegig fekete volt,nedves zsebkendővel probáltam eltávolítani,de közben felsértettem a szemhártyam a jobb szemem alsó részénel es láttam ahogy levállt a szemhártyám. Azóta homályosan látok arra a szememre,és a fény irriitálja,valamint olyan szúró/fájó érzest érzek mintha ki lenne azon a részen száradva vagy lenne ott valami. Ma akartam menni orvoshoz de 2 helyen se fogadtak se az egészségházba,se az örsőn,mivel állítólag délig volt rendelés,miközben mindenhol este 6ig vagy 8ig irtak..azóta ma nagyon sokat sírtam mert volt akik megijesztettek hogy műtét szükséges de aztán volt aki megnyugtatott hogy ebből csak valami szemcsepp lesz mert nem a szivárvány hártyám sérült. Melyikre számíthatok? 16/l

2015. szept. 22. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A Mária utca klinikán van szemészeti ügyelet.


1085 Budapest, VIII. Mária u. 39.

Tel: 459-1500/54500

2015. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szemcsepp rendbehozza, nekem is sérült egyszer a szaruhártyám és begyógyult a szemcsepptől, kenőcstől amit kaptam. Menj el ma a szemészetre. Máskor ne zsebkendővel töröld ki a szemed, hanem folyóvízzel mosd ki.
2015. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!